Vakantie in Asten

Een vakantie in Asten is geschikt voor jong en oud

Deze plaats, die voor een groot deel het Nationaal Park de Groote Peel beslaat, is een uitstekende plek voor een welverdiende vakantie in eigen land.

Op de grens tussen Noord-Brabant en Limburg ligt het Klokkendorp Asten. In Asten bevindt zich namelijk de Koninklijke Klokkengieterij Eijsbouts, waar de grootste klok van de wereld is gegoten. Als u tijdens uw vakantie in Asten tijd heeft, bezoek dan het Nationaal Beiaardmuseum, waarin de Koninklijke Eijsbouts gevestigd is.

Uiteraard is Asten meer dan alleen klokken. Het dorp ligt in de Peel, op de grens van Brabant en Limburg, Een vakantie in Asten biedt daarom de mogelijkheid om dit Nationaal Park op uw gemak te ontdekken. Geef uzelf van tevoren een indruk van de flora en fauna die in het gebied te vinden is en loop daarna langs een van de drie wandelroutes om van de prachtige natuur te genieten. Zo komt u lekker tot rust tijdens uw vakantie in Asten.

Wilt u tijdens uw vakantie in Asten ook nog graag iets actievers of spectaculairders doen, beleef dan een roofvogelshow, ga paardrijden of breng een bezoek aan de Sterrenwacht. Al met al is er meer dan genoeg te beleven in Asten en daarmee is het dorp een uitstekende plek voor een leuke vakantie.

Op Platteland Vakantieland vindt u allerlei activiteiten die u kunt ondernemen tijdens uw vakantie in Asten en we hebben tevens de leukste logeeradresjes voor u op een rij gezet.

Logies 't Meulehuis Overnachten

Logies 't Meulehuis

ASTEN

Voor een vakantie of een tussendoortje in het Brabantse land bent u bij Logies 't

Omgeving Lees verder Bekijk de website
B & B Hoeve Nijssen Overnachten

B & B Hoeve Nijssen

ASTEN

Bed & Breakfast Hoeve Nijssen te Asten, provincie Brabant.

Vakantiewoning Peters Overnachten

Vakantiewoning Peters

ASTEN

Wilt u graag een weekend, midweek of een hele week er tussen uit? Dan bieden

Groepsaccommodatie Van den Boer - Brabant Overnachten

Groepsaccommodatie Van den Boer - Brabant

ASTEN

Tussen Helmond - Weert en Venlo ligt Asten waar groepsaccommodatie Van den Boer is gevestigd.

Wellness Asten Activiteiten

Wellness Asten

ASTEN

Wellness Asten: totale ontspanning met Brabantse gastvrijheid. Wellness Asten straalt rust en warmte uit en

Het Nationaal Beiaard- en Natuurmuseum Asten Activiteiten

Het Nationaal Beiaard- en Natuurmuseum Asten

ASTEN

Het Nationaal Beiaard en Natuurmuseum Asten biedt je een combinatie van twee werelden: die van

René Verhagen Biking Verhuur Activiteiten

René Verhagen Biking Verhuur

ASTEN

Een nostalgische Solex-tour door het land van de turfstekers, in het hart van de Peel,

Manege Heijligers Activiteiten

Manege Heijligers

ASTEN

Aan de rand van een bosrijke omgeving vindt u de Prins Willem Alexander Manege, beter

Jan Paagman Sterrenwacht Asten Activiteiten

Jan Paagman Sterrenwacht Asten

ASTEN

Bij Jan Paagman Sterrenwacht kunt u alles over de sterren en het heelal te weten

Horecaexpl. Nobis Asten B.V. Overnachten
Bezoek PlattelandVakantieland.nl op Facebook Bezoek PlattelandVakantieland.nl op Twitter Bezoek PlattelandVakantieland.nl op Blogger Bezoek PlattelandVakantieland.nl op YouTube